آیا شما فقط خانه فعلی فرسوده هستید؟ وبسایت شما؟ آیا می خواهید موهای خود را بیرون بیاورید زیرا سعی در مطابقت با شبکه های اجتماعی در برنامه عروسی پرتنش شما است؟ شما می دانید که “متخصصان” می گویند شما باید به صورت آنلاین حضور داشته باشید ، و وب سایت شما اولین تأثیر کسب و کار شما در بسیاری از عروس ها است ، به جای برخی از چهره ها به آدرس جلسه ، شخص به طور دقیق نحوه ایجاد وب سایت را تعیین نمی کند. علاوه بر این که چه کسی واقعاً می خواهد پول سختی را در اختیار یک استاد وب قرار دهد که قصد دارد شما را با مکالمه تکنو و نیکل و هزینه های پیشنهادی مضر نیز اشتباه بگیرد. کمی به روزرسانی و تغییری لازم است ایجاد کنید؟

مشابه ایمیل ارتباطات آژانس بازاریابی دیجیتال. اگر می خواهید در مورد ادمین اینستاگرام   چشم اندازها فریب دهید ، برای شما عالی است. کالاها را با انگیزه و وسیله ای مارک کنید. ایجاد یک ضبط ویروسی همچنین به شما امکان می دهد شغل خود را گسترش دهید. مردم عاشق تماشای فیلم هستند. توت اگر فیلم متحرک از مجبور کردن پول در وب صحبت می کند. من مطمئن هستم که این ویدئو میلیون ها کلیک در TouTube ایجاد خواهد کرد.

مدیر ادغام Great Plains – این ابزار نسبتاً کاربر نهایی – بسیار شهودی است ، 100٪ منطق کسب و کار را تأیید می کند ، سوابق اصلی را وارد می کند / به روز می کند (حساب ها ، کارمندان ، مشتریان ، فروشندگان. بنابراین.) تراکنش ها را در جداول کار ایجاد می کند. محدودیت مدیر یکپارچه سازی – استفاده از پنجره های GP پشت پرده بدون نشان دادن آنها – بنابراین مطمئناً نسبتاً کند است – می توانید 100 رکورد بیاورید – اما وقتی از هزاران صحبت می کنید – انتخاب خوبی نیست. به هر حال شما می توانید مدیر ادغام را با VBA برنامه ریزی کنید.

اگر تعجب می کنید که این حماسه چگونه شروع شده است ، واقعاً بیشتر از این است که مدیر اینستاگرام اپل از آن استفاده می کند. سازنده آیپد با امضای توسعه بهترین سگهای نشر ، هارپر کالینز ، گروه کتاب هاچت ، مکمیلان ، سایمون و شوستر و پنگوئن ، مدل نمایندگی را پذیرفت. دقیقاً همان صحنه ای که قبل از ورود اپل به نظر می رسید.

به عنوان مثال ، اگر رویاهای سالم و ثروتمند شدن علاوه بر این به عنوان همکار ، سیگاری هایی با اضافه وزن باشند که از کار یک دقیقه اضافه کار شکایت دارند ، در این صورت من قادر هستم پیش بینی کنم که درصد سلامتی و ثروتمندی شما به سختی کمتر خواهد بود. میلیون ها تولید تیزر تبلیغاتی مردم هرگز به آرزوهای خود نمی رسند ، زیرا “دوستان” آنها وقتی به سمت اهداف خود در زندگی همه می روند “کفش های سیمانی” اجرا می کنند. همانطور که اهداف خود را تعیین می کنم ، خودم را با افرادی احاطه می کنم که در همان مسیری از زندگی که من در آن قرار دارم نجات یافته اند. یک فرد واقعاً همین ذهنیت را درونی می کند ، در این صورت مطمئناً می توانید به اهداف خود در طول زندگی برسید.

اگر فکر می کنید دهان به دهان به شدت توسط شما استخدام می شود ، این کسری از مشتی است که یک وزوز بد می تواند بسته بندی کند. اطلاعات در مورد چگونگی یک وزوز افتضاح؟ بیش از نوید و زیر گذر. این شما را خواهد کشت. در اینترنت . برای این است که در بازاریابی خود صادق باشید. آنچه می توانید امتحان کنید بگویید. نه آنچه که می توانید از انجام آن لذت ببرید یا توانایی انجام آن را دارید. معمولاً باید خطا کرد ، مانند موارد زیر وعده دادن و همچنین بیش از تحویل انجام دهید.

همانطور که 100٪ امکان پذیر است ، اگر بخواهید کاملاً از نمایندگی و فعالیت شخصی خود نتیجه بگیرید ، یک رابطه مشترک ضروری است. آژانس شما از نظرات شما استقبال می کند و ایده های شخصی را می پذیرد تا سودمندترین کمپین را برای خواسته ها و نیازهای شما بدست آورد. بنابراین از صحبت کردن و ارائه نظرات خود نترسید.

Categories: Marketing